Veterán/youngtimer zrazy a akcie 2024

Chcete zažiť históriu na vlastnej koži? Vidieť unikátne historické automobily, zažiť silu sadzí z parnej lokomotívy alebo počuť burácanie výkonného motora historického lietadla? Potom sledujte našu mapu akcií.

Zobraziť akcie v Čechách »

Mapa zrazov a akcií

 

Pre organizátorov

Ak tu chcete zaregistrovať vašu akciu, pošlite informácie na akcie(na)skodanekupit(tecka)sk. Do e-mailu uveďte jednou vetou pre koho je zraz určený (aký typ vozidla, vek a či je pre majiteľov alebo aj pre širokú verejnosť), program (dá sa dodať dodatočne), dátum konania od-do, miesto konania (ideálne odkaz na bod na mape, priamo ku vjazdu na akciu, nie iba mesto či obec) a plagát s logom (ak je), prípadne fotografie z minulých akcií. Publikácia je zadarmo.

Páči sa vám naša mapa? Podporte nás.

Sledovanie stoviek akcií venovaných historickej technike, aktualizácia informácií, ich zverejňovanie a komunikácia s organizátormi a natáčanie reportáží nás každoročne stojí veľké množstvo času. Orgainzáotry taktiež podporujeme merchom z nášho e-shopu pre lokálne súťaže. Všetky tieto aktivity sú financované naším e-shopom. Nákupom v ňom nielen podporíte renováciu nášho historického vozidla, ale aj všetky ďalšie aktivity spojené s kultúrou a vzdelávaním v oblasti historickej techniky.