Vyhlasujeme súťaž pre všetky hračičky!

Tento rok môžeš na všetkých nami sponzorovaných zrazoch historických vozidiel získať na vstup zadarmo náš súťažný voucher v podobe zlepovacej vystrihovačky. Na streche vozidla je unikátny kód akcie. Keď ho zadáš do objednávky, získaš automaticky zľavu 10 %! Zároveň, keď vystrihneš a zlepíš autíčko, môžeš s nami súťažiť o tričko zadarmo podľa výberu!

Ako súťažiť

  1. Slep autíčko! Postupuj podľa pokynov, nech máš čo najlepší výsledok.
  2. Vyfoť autíčko! Vyfoť ho na nejakom zaujímavom mieste. Fotku zverejníme na našom FB a tu.
  3. Pošli fotku! Pošli ju na soutez(na)skodanekoupit(tecka)cz(tecka)

Pravidlá

  1. Pokiaľ získaš viac autíčok z rôznych akcií (musia mať viditeľný kód), môžeš súťažiť viackrát.
    Nemôžeš súťažiť viackrát s rovnakým autíčkom, ktoré má rovnaký kód.
  2. V októbri zo všetkých prihlásených fotografií vyžrebujeme výhercu. Vyhrať môže každý 30. (Nie podľa poradia, ale z celkového počtu prihlásených fotografií)! To znamená: keď bude prihlásených do 30 fotografií, žrebujeme 1 výhercu. Keď ich bude do 60, žrebujeme 2, a tak ďalej až do 10 tričiek, a to je vysoká šanca na výhru!
  3. Pokiaľ prihlásiš viac fotografií, viď pravidlo č.1, máš väčšiu šancu na výhru. Ale akonáhle ťa vyžrebujeme, ďalšie tvoje fotografie vyradíme. To znamená, že každý môže vyhrať maximálne 1 tričko, aby bola pre každého šanca čo najväčšia.
  4. Prihlásením do súťaže nám udeľuješ súhlas so spracovaním osobných údajov. Ten potrebujeme, aby sme ti mohli písať.

Chceš nám urobiť radosť?

Urobíš nám veľkú radosť, keď svoju fotografiu autíčka nazdieľaš na svojom Facebooku/Instagrame s odkazom na náš e-shop. Môžeš rovno pripojiť aj zľavový kód, ktorý je na streche, pre svojich priateľov. A aby sme o tom vedeli, tak nás v príspevku označ :-) Pomôžeš nám získať nových zákazníkov a členov našej komunity, a tak napomôžeš rozvoju všetkého, čo robíme. ❤️

Model Tatra 805