Bílo-zelená mikina Lokomotíva 140 "Bobina"

Bílo-zelená mikina Lokomotíva 140 "Bobina"

Kvalitná mikina s potlačou
Kód produktu: SN222506
Materiál: 80% bavlna, 20% polyester
Potlač: Sieťotlač
Gramáž: 300 g/m²
Štýl: Unisex
Cena: € 37,76
Dostupnosť: Odosielame do 14 dní ? Akonáhle produkt zaplatíte, zaradíme ho do výrobného procesu. Doba doručenia sa počíta od dátumu zaplatenia objednávky.
Veľkosť

Unisex mikina Lokomotíva 140 "Bobina"

Textil

Kvalitná dvojfarebná unisex mikina s potlačou Lokomotíva 140 "Bobina". Pocitovo veľmi príjemný materiál. Podšívka kapucňa s nápletom single jersey v kontrastnej farbe, sťahovacia šnúrka v kontrastnej farbe, rukávy všité do prieramku, klokanie vrecko, dvojité prešitie, rebrovaný lem a manžety s lycrou.

Grafika a pranie

Mikina je s odolným sieťotlačovým potlačou na motívy Lokomotíva 140 "Bobina". Možno prať ako bežné oblečenie. Grafika na mikine s dlhou životnosťou, odolná pri bežnom praní na 40 ° C, ale výrobca textilu odporúča pranie na 30 ° C. Veľkosti zodpovedajú bežným zvyklostiam v Českej republike. Žehlite a perte vždy naruby.

Tabuľka veľkostí

Tabuľku veľkostí neprikladáme, keďže údaje výrobcu textilu sú nepresné. Svoju veľkosť vyberte podľa iných veľkostí mikín, ktoré máte doma a sadnú vám. Veľkosti zodpovedajú bežným zvyklostiam v Slovenskej republike.

Test kvality praním

         

10x sme vyprali ružové tričko s potlačou na 40 ° C, aby sme zistili, ako veľmi sa praním poškodí potlač. Vydržal bez poškodenia!